Skip to content

Lista startowa

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Nazwa załogi
Dodatkowi piloci
Miejscowość

1.
Michał Wojtaszek
Agnieszka Harmacińska
Wągrowiec

2.
Piotr Kominowski
Beata Majewska
Krokusy
Owińska / Poznań

3.
Michał Narzekalski
Marika Narożna
Koziegłowy / Poznań

4.
Krzysztof  Rychlik
Alicja Rychlik
Piotr Rychlik, Dawid Rychlik, Paweł Rychlik, Mateusz Rychlik
Swarzędz

5.
Justyna Tomczak
Daria Nowak
Siory
Stęszew / Poznań

6.
Piotr Mucha
Kacper Kulesza
Algrafo
Promnice

7.
Barbara Bączkiewicz
Danuta Stanisławska
Bączki
Marta Stanisławska   Jakub Stanisławski, Mateusz Bączkiewicz, Łucja Grygorowicz
Garby / Swarzędz

8.
Dorota Małyszka
Klaudia Małyszka
Family Team
Paulina Hoffman, Emilia Małyszka
Kobylnica

9.
Mateusz Cyl
Filip Małyszka
MaFiKa
Kamil Małyszka
Swarzędz / Kobylnica

10.
Piotr  Maciejewski
Piotr Dąbkiewicz
ZAAP RALLY TEAM
Agnieszka Dera-Dąbkiewicz  Zuzanna Dąbkiewicz
Baranowo / Tarnowo Podgórne

11.
Beata Schiewe
Mariola Wróblewska
Paweł Wróblewski, Kacper Wróblewski
Murowana Goślina / Miękowo

12.
Lech Karbowski
Klaudia Kaczmarek
Brygada KK
Sylwia Karbowska, Marcin Kaczmarek, Antoni Kaczmarek
Bogucin / Poznań

13.
Małgorzata Matuszkowiak
Agnieszka Semeniuk
Aniela Matuszkowiak, Amelia Semeniuk
Poznań

14.
Dariusz Wojcieszak
Eugenia Wojcieszak
Długa Goślina

15.
Iwo Wojcieszak
Ada Kurkowiak
Długa Goślina, Mściszewo

16.
Maciej Szafrański
Jerzy Piaścik
Oborniki Wlkp.

17.
Gracjan Zalewski
Kasia Zalewska
Dąbrówka Leśna

18.
Łukasz Zielonka
Kasia Miętus
Greenwood

19.
Robert Ślęzak
Karolina Ślęzak
Fantastyczna Piątka
Kiszkowo

20.
Robert Piechowiak
Karolina Piechowiak
Antonina Piechowiak ,Zuzanna Pękała
Gniezno

21.
Dariusz Szuster
Monika Szuster
Aleksy Szuster,Szymon Szuster
Gniezno

22.
Maciej Żurawka
Milena Żurawka
Skoki

23.
Karol Gidaszewski
Małgorzata Gidaszewska
Maksymilian Gidaszewski,   Miriam Gidaszewska
Poznań

24.
Andrzej Szwaczyk
Magda Szwaczyk
Poznań

25.
Adam Łagoda
Magdalena Pawlak – Łagoda
Łagodni AdMaNi
Nikodem Łagoda
Czerwonak

26.
Anna Ciszak
Sławomir Dukała
Katarzyna Ciszak, Emilia Ciszak
Pniewy

27.
Ryszard Pigla
Alina Pigla
Aleksandra Pigla, Adrianna Pigla
Pniewy

28.
Łukasz Świderski
Kinga Świderska
Antoni Świderski, Gabriela Świderska
Dąbrówka gm. Dopiewo

29.
Krystian Ratajczak
Sylwia Ratajczak
Ratajczak Team
Alicja Ratajczak
Bolechowo Osiedle

30.
Krzysztof Ratajczak
Marta Ratajczak
Julka Ratajczak
Kliny

31.
Agnieszka Grobelna
Rafał Grobelny
Kicin

32.
Mateusz Łajdych
Monika Łajdych
Łaj Team
Wiktoria Łajdych
Poznań

33.
Tomasz Łajdych
Marta Zygadło
Poznań

34.
Aleksander Matuszewski
Aleksander Kopiecki
JP
Komorniki / Poznań

35.
Mateusz Kicyła
Cezary Frankowski
JP II
Poznań / Mosina

36.
Michał Niemier
Iwona Stochmal
JP III
Szymon Niemier
Poznań

37.
Sebastian Sznajder
Robert Witkowski
G3J3
Stara Łubianka / Trzcianka

38.
Szymon Niemier
Malwina Filipowicz
Kijanki
Poznań

39.
Piotr Goc
Karolina Goc
Natalia Goc
Poznań